WITAMY W MADAR ELECTRIC

Firma Madar Electric zapewnia klientom profesjonalne wykonawstwo oraz wsparcie na każdym etapie inwestycji, od przyjęcia koncepcji poprzez fazę projektowania, realizacji do momentu wdrożenia i serwisu instalacji. Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana branża automatyki przemysłowej. Firma świadczy również usługi w zakresie automatyzacji i modernizacji maszyn i linii produkcyjnych oraz prefabrykacji szaf sterujących i rozdzielnic elektrycznych.

Dlaczego my?

Kompetencje

Posiadamy niezbędne wykształcenie i uprawnienia, zaplecze personalne i techniczne, co zapewnia rzetelną realizację zarówno małych jak i dużych inwestycji.

Nowoczesność

Współpracujemy z większością producentów urządzeń elektrycznych i automatyki.

Zaangażowanie

Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Innowacyjność

Cenimy sobie uczciwość, zaangażowanie, jakość oraz innowacyjność.

Jakość

Zapewniamy naszym klientom jak największe zadowolenie z wykonanych przez nas usług, co czyni naszą firmę profesjonalną i godną polecenia.

W stronę klienta

Doradzamy jak łatwo i ekonomicznie rozbudować system o nowe funkcje i urządzenia realizując oczekiwania klientów i nadążając za postępem technologicznym.

Opinie naszych klientów

Wykonanie projektu, realizacja instalacji elektrycznej, wykonanie rozdzielnic elektrycznych zostało wykonane terminowo i zgodnie z umową, a współpraca z firmą i kierownictwem układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie, w oparciu o najnowsze technologie. Polecam Madar Electric jako firmę fachową i realizującą potrzeby Klienta.

Rekomenduję Madar-Electric Marek Iwanicki jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań elektroinstalacyjnych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Firma MADAR ELECTRIC Marek Iwanicki jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych.

Nasze doświadczenie oraz kompleksowe podejście zapewnią zrealizowanie oczekiwań Klienta przy minimalnych kosztach i maksymalnej wydajności.