Praca

Elektromonter

Zadania:

  • – Montaż rozdzielnic sterujących (automatyki) oraz rozdzielnic zasilających,
  • – Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych i automatyki na obiektach, maszynach i liniach przemysłowych,
  • – Udział w montażu maszyn i linii produkcyjnych,
  • – Testy i uruchomienia produkowanych maszyn, rozdzielnic i instalacji.

Wymagamy:

  • – Doświadczenia i umiejętności montażu i łączenia szaf sterowniczych i rozdzielnic zasilających,
  • – Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych i sterowania,
  • – Biegłej znajomości czytania schematów elektrycznych oraz AKPiA,
  • – Wykształcenia średniego technicznego,
  • – Sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • – Umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • – Aktualnych uprawnień SEP (jako dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • – Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • – Atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do kompetencji,
  • – Możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach,
  • – Szansę rozwoju w dynamicznie rozbudowującej się firmie.

Aplikacje: list motywacyjny i CV, prosimy przesyłać na adres e-mail:  marek.iwanicki@madar-electric.pl