Madar-Electric

O nas

Witamy w Madar Electric

Firma Madar Electric zapewnia klientom profesjonalne wykonawstwo oraz wsparcie na każdym etapie inwestycji, od przyjęcia koncepcji poprzez fazę projektowania, realizacji do momentu wdrożenia i serwisu instalacji. Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana branża automatyki przemysłowej i budynkowej. Firma świadczy również usługi w zakresie budowy i modernizacji maszyn produkcyjnych, prefabrykacji rozdzielnic automatyki i elektrycznych.

Nasze kompetencje

Posiadamy niezbędne wykształcenie, uprawnienia jak i praktyczne umiejętności, co zapewnia rzetelną realizację zleconych prac. Zaplecze personalne i techniczne pozwala nam realizować zarówno małe i duże inwestycje.

Jakość i nowoczesność

Współpracujemy z większością producentów urządzeń automatyki i elektrycznych. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Cenimy sobie uczciwość, zaangażowanie, jakość oraz innowacyjność. Dążymy do tego, aby zapewnić naszym klientom jak największą satysfakcje z wykonanych usług, co będzie czynić naszą firmę rozpoznawalną i godną polecenia.

W stronę klienta

Doradzamy jak łatwo i ekonomicznie rozbudować system o nowe funkcje i urządzenia realizując oczekiwania klientów i nadążając za postępem technologicznym.

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami